AKTYWNI KREATYWNI - KOLONIE NA MAZURACH

To 10 dni niesamowitej przygody. Motywem przewodnim kolonii będzie rozwój potencjału, który drzemie w dzieciach. Wszystkim uczestnikom proponujemy udział w szeregu aktywności opartych na 3 ścieżkach: sportowej, kreatywnej i odkrywczej. Dzieci poprzez udział zajęciach uzyskają kolejne stopnie  wtajemniczenia, których zwieńczeniem będzie uzyskanie tytułu specjalisty. Podczas turnusu odbywać się będzie Rada Kolonii, na której to dzieci będą mogły wybierać część aktywności kolonijnych. Jeśli chcesz aby Twoje dziecko odkrywało swój potencjach w malowniczych okolicznościach przyrody to zapisz je już dziś!

TERMIN

22.07 - 01.08.2023

KOSZT

2700 zł

DLA KOGO

Dzieci w wieku 6-10 lat

- KOSZT

Zgłoszenie do 31.03.2023 – 2.500,00 PLN / od osoby (dojazd autokarem spod Warszawy)
Zgłoszenie po 31.03.2023 – 2.700,00 PLN / od osoby (dojazd autokarem spod Warszawy)

Warunkiem rezerwacji miejsca na turnusie jest przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata zaliczki wysokości 1500 zł. Wszystkie przewidziane atrakcje i aktywności są w cenie wyjazdu!

PLANOWANE ELEMENTY PROGRAMU:

Ścieżka sportowa

Rozwój zainteresowań aktywnością fizyczną. Rozwój następujących umiejętności ruchowych: celność, szybkość, skoczność, zwinność, wytrzymałość, zręczność. Dzieci poprzez udział w ćwiczeniach, grach sportowych, grach i zabawach zespołowych kształtować będą zasady gry fair play oraz poszerzać swoją wiedzę na temat sportu.

Ścieżka kreatywna

Rozwój dziecięcej wyobraźni i pomysłowości poprzez udział w projektach, zadaniach wymagających z jednej strony logicznego myślenia a z drugiej strony twórczej pracy uczestników. W trakcie zajęć skoncentrujemy się na projektach architektonicznych, przestrzennych oraz na tworzeniu gier planszowych. Przed uczestnikami wiele rozwojowych zadań opartych na idei „Odysei Umysłu”.

Ścieżka ciekawości świata

Zajęcia i gry oparte na poznawaniu fauny i flory, terenoznawstwa i orientacji w terenie. Dodatkowo ten blok poświęcimy na odkrywanie tajemnic kosmosu, otaczających nas zjawisk fizycznych oraz świata iluzji. Nie zabraknie zajęć rozwijających naturalną ciekawość świata u dzieci.

DODATKOWE ATRAKCJE:

ZAPEWNIAMY:

atrakcyjne zajęcia, w tym:

MIEJSCE: OŚRODEK WCZASOWY BĘSIA

GIM Ostrowo, ul. Obozowa 76, 84-105 Ostrowo