Witajcie na
wyspie dmuchańców

DMUCHAŃCE NA WYNAJEM

Dzieciństwo jest wyjątkowym okresem w rozwoju człowieka. Pragniemy, aby dzięki nam stało się ono jeszcze bardziej wspaniałe i szczególne. Właśnie dlatego do naszej Wyspy zawitały dmuchańce!

Dmuchana atrakcja to sprzęt rekreacyjny sprzyjający aktywności fizycznej oraz wspólnej zabawie.
W dobie szerzącej się cyfryzacji warto postawić na ruchową rozrywkę dla dzieci,
aby mogły aktywnie odpocząć i pozytywnie wykorzystać zapasy energii. 🙂

W ofercie:

kreatyw-media_106dd

ZJEŻDŻALNIA

DŻUNGLA XXL

Zjeżdżalnia mega, dwa ślizgi,

rok produkcji: 2023

Wymiary:
długość: 10 m
szerokość: 6 m
wysokość: 7,2 m

kreatyw-media_014dd

ZJEŻDŻALNIA

KOLOROWA

Zjeżdżalnia duża, jeden ślizg,

rok produkcji: 2023.

Wymiary:
długość: 8,5 m
szerokość: 5 m
wysokość: 6 m

kreatyw-media_065ddd

SKAKANIEC

ZOO

Dmuchaniec do skakania z motywem zwierząt,

rok produkcji: 2023.

Wymiary:
długość: 5 m
szerokość: 4,8 m
wysokość: 3,2 m

Dmuchańce są uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych i nic dziwnego – zabawa na nich to czysta przyjemność! Kojarzą się ze słońcem, radosnymi okrzykami, skakaniem ze szczęścia, czyli po prostu beztroskim dzieciństwem… Kto chciałby ponownie zanurzyć się w tych wspomnieniach albo po prostu poczuć odrobinę szaleństwa? Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Spełnianie dziecięcych marzeń to nasza specjalność, dlatego z przyjemnością pomożemy stworzyć fantastyczny klimat zarówno na małej, jak i dużej imprezie.

Dobrej zabawie musi towarzyszyć bezpieczeństwo. Dla nas jest to kluczowa kwestia, dlatego posiadamy sprzęt najwyższej jakości zawierający pełną dokumentację techniczno-ruchową.

Zapewniamy:

Kto powiedział, że dmuchane atrakcje muszą odbywać się tylko przy dobrej pogodzie? Zapytaj nas jaka przestrzeń jest potrzebna, a my pomożemy dobrać atrakcję, która odbędzie się w budynku.

Polecamy się na:

oraz inne ważne dla Was i dla Waszych dzieci wydarzenia! 😊

Każda okoliczność jest wyjątkowa i wymaga indywidualnego podejścia.
Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Posiadamy okazałe, kolorowe zjeżdżalnie w dwóch rozmiarach, w tym jedną w rozmiarze XXL, która świetnie sprawdzi się także dla dorosłych. Wśród naszych zjeżdżalni można wybrać opcję z jednym lub dwoma ślizgami. Dla amatorów hulańców i podskoków mamy skakaniec, czyli dmuchane ZOO w kształcie kwadratu zabezpieczone miękkimi ściankami, a wszystko po to, aby swobodna zabawa była przede wszystkim bezpieczna. Do oferty z pewnością dołączy jeszcze niejedna atrakcja!