Półkolonie

Sprawdź nasza ofertę na półkolonie dla dzieci

  • Jak zapewnić dziecku aktywny wypoczynek i miło spędzony czas?
  • Kto zaopiekuje się dzieckiem w chwili, gdy przedszkola i szkoły mają przerwę, a ja nie mogę pozwolić sobie na urlop?

To są pytania, które nasuwają się rodzicom z chwilą, gdy zbliża się czas wakacji zimowych i letnich. Dla ich dzieci powstała propozycja “Wakacje i Ferie w mieście” czyli pięciodniowe turnusy zwane półkoloniami.

Każdego dnia spotykamy się w naszej półkolonijnej bazie i przez kolejne 8 godzin stwarzamy dzieciom okazję do poznania nowych, ciekawych miejsc i twórczych zabaw. Oprócz tego uruchamiamy świetlicę, dzięki której rodzic może wcześniej przyprowadzić dziecko i spokojnie pojechać do pracy.

Zapewniamy fachową opiekę i pełne bezpieczeństwo, zarówno nasi opiekunowie, jak i miejsca, do których zabieramy dzieci, posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich profesjonalizm.

Jeśli chcesz abyśmy w twojej miejscowości zorganizowały półkolonie, napisz do nas bądź zadzwoń! 🙂

FORMULARZ KONTAKTOWY DO ZAPISÓW NA WYJAZDY

Warunkiem rezerwacji miejsca na turnusie jest przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata w wysokości 750 zł.
W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka, Wyspa Dzieci oraz termin turnusu.
Wpłaty należy dokonywać na poniższe konto najpóźniej na 14 dni przed datą rozpoczęcia półkolonii:

Bank Pekao S.A.: 34 1240 2148 1111 0011 0373 7451

______________________________________________________________________

Warunki rezygnacji z uczestnictwa:

W przypadku odwołania zgłoszenia (wymagana forma pisemna) do 14 dni przed datą wyjazdu, organizator zwraca uczestnikowi 100% kosztu półkolonii.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w wyjeździe poniżej 14 dni przed datą jego rozpoczęcia, uczestnik zobowiązany jest pokryć pełen koszt (100% sumy) zarezerwowanego wyjazdu.

Sugerujemy zawarcie umowy ubezpieczenia na wypadek konieczności rezygnacji z wyjazdu z różnych niespodziewanych przyczyn u dowolnego agenta ubezpieczeniowego.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany szczegółów programu wyjazdów, jak również ich odwołania z powodu nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestników.