POSZUKIWACZE NIEZNANEGO LĄDU

Co czeka Nas, gdy zaczniemy kolonijne podróże? Czy trafimy do krainy wielkoludów, a może do świata czarodziejów? Jakie nieodkryte lądy na nas czekają? Na te pytania znajdziesz odpowiedź, jeśli pojedziesz na ten turnus kolonijny. W 7 dni będziemy podróżować po miejscach, których nikt jeszcze nie odkrył. Każdego dnia dzieci odwiedzą inny ląd – popłyną na wyspę przyjaźni, na wyspę gdzie nie ma dorosłych czy wyspę artystów. Jeśli chcesz z nami zwiedzić świat to nie może tam Ciebie zabraknąć!

TERMIN:

26.06 - 03.07.2022

DLA KOGO:

Dzieci w wieku 6-10 lat

GDZIE:

Cierszewo

Informacje

Zgłoszenie do 31.03.2022
(dojazd na miejsce we własnym zakresie)

Wyżywienie:

4 posiłki dziennie (śniadanie,
obiad, podwieczorek, kolacja)

Kadra/Bezpieczeństwo:

Wykwalifikowana kadra i najwyższa dbałość o bezpieczeństwo to dla nas
priorytety. Wszystkie turnusy zgłoszone są do Kuratorium Oświaty.
Współpracujący z nami wychowawcy sprawują opiekę nad dziećmi przez
24 godziny na dobę.

Zapewniamy

atrakcyjne zajęcia, w tym:

Obozy wakacyjne to rewelacyjne rozwiązanie dla dzieci. Można traktować je jako nagrodę za świetne wyniki w nauce. Dziecko ma możliwość zmienienia otoczenia, poznania nowych osób, zobaczenia ciekawych miejsc, przeżycia niezapomnianych przygód. Obecnie jest wiele firm, które zajmują się organizowaniem rozmaitych obozów dla dzieci w różnym wieku. Można zrobić dziecku wspaniałą niespodziankę lub wybrać wspólnie idealne miejsce do spędzenia tegorocznej przerwy od obowiązków szkolnych.

Dlaczego obozy tematyczne dla dzieci to świetne rozwiązanie?

Dzieci uwielbiają dobrą zabawę, a mogą na nią liczyć na obozach tematycznych i rozmaitych koloniach. Jest to połączenie pożytecznego z przyjemnym. Jednych interesuje sport, inni mają duszę artystyczną. Każde dziecko ma odmienne predyspozycje i zainteresowania. Należy mieć to na uwadze przy wyborze kolonii. Na szczęście obecnie oferta jest bogata i zróżnicowana, więc dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Obozy dla dzieci pozwalają na poszerzanie horyzontów. Spędzają one miło wolny czas, mają okazję do rozwijania swoich pasji. Na obozie można poznać wiele ciekawych osób. Fizyczny kontakt z drugim człowiekiem jest znacznie ważniejszy niż powierzchowne znajomości internetowe.

Co przemawia za obozami wakacyjnymi dla dzieci?

Przebywanie w nieznanym otoczeniu może wydawać się na początku nieco stresujące dla dziecka, ale w miłej atmosferze wszystkie lęki szybko odchodzą w zapomnienie. Można liczyć na szereg niesamowitych wspomnień. Będzie o czym opowiadać potem rówieśnikom w szkole. Obozy uczą również samodzielności i odpowiedzialności. W końcu przychodzi czas na rozłąkę z rodzicami, a kolonia jest do tego doskonałą okazją. Dzieci są pod nadzorem doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Stoją oni na straży ich bezpieczeństwa. Rodzice mogą spać spokojnie. Warto wysłać dziecko na obóz, aby mogło ono lepiej poznać świat. Jest to sposób na odwiedzenie wielu ciekawych miejsc, poznanie różnych kultur, rozwijanie rozmaitych umiejętności.