POSZUKIWACZE NIEZNANEGO LĄDU

Co czeka Nas, gdy zaczniemy kolonijne podróże? Czy trafimy do krainy wielkoludów, a może do świata czarodziejów? Jakie nieodkryte lądy na nas czekają? Na te pytania znajdziesz odpowiedź, jeśli pojedziesz na ten turnus kolonijny. W 7 dni będziemy podróżować po miejscach, których nikt jeszcze nie odkrył. Każdego dnia dzieci odwiedzą inny ląd – popłyną na wyspę przyjaźni, na wyspę gdzie nie ma dorosłych czy wyspę artystów. Jeśli chcesz z nami zwiedzić świat to nie może tam Ciebie zabraknąć!

TERMIN:

26.06 - 03.07.2022

KOSZT:

1.700 zł

DLA KOGO:

Dzieci w wieku 6-10 lat

GDZIE:

Cierszewo, www.cierszewo.com.pl

Koszt

Zgłoszenie do 31.03.2022 – 1.700 PLN / od osoby (dojazd
na miejsce we własnym zakresie)

Wyżywienie:

4 posiłki dziennie (śniadanie,
obiad, podwieczorek, kolacja)

Kadra/Bezpieczeństwo:

Wykwalifikowana kadra i najwyższa dbałość o bezpieczeństwo to dla nas
priorytety. Wszystkie turnusy zgłoszone są do Kuratorium Oświaty.
Współpracujący z nami wychowawcy sprawują opiekę nad dziećmi przez
24 godziny na dobę.

Zapewniamy

atrakcyjne zajęcia, w tym:

Choć daleko jeszcze do lata i wakacji, to jednak początek roku jest doskonałym momentem na to, aby zacząć planować wyjazdy dla dzieci. Wielu rodziców zastanawia się nad tym, czy dobrym pomysłem będzie kolonia nad morzem. Z jakimi korzyściami dla maluchów i rodziców wiąże się taki wyjazd?

Przyjaźnie na całe życie
Jaki jest najważniejszy powód, dla którego warto zdecydować się na wysłanie dziecka na obóz nad morzem? Jak się okazuje, jest to idealna okazja, aby dzieciaki świetnie spędziły czas, lecz przede wszystkim poznawały swoich rówieśników i nawiązywały nowe znajomości. Z racji tego, że dzieci biorąc udział w wielu aktywnościach i ciekawych zajęciach, możliwe jest wytworzenie się między nimi silnych więzi, często na całe życie.
Oczywiście wyjazd na letnią kolonię to również możliwość znacznego rozwinięcia się dziecka. Maluch może nauczy się asertywności, zyska pewność siebie, a także otwartość na drugiego człowieka. Poznawanie świata bez udziału rodziców sprawia, że dziecko znacznie lepiej i szybciej rozwija swoje zdolności interpersonalne.

Atrakcyjne zajęcia
Kluczową sprawą podczas wybierania letniego obozu jest to, aby dziecko się na nim nie nudziło i żeby spędzało czas w atrakcyjny sposób. Z tego też powodu pamiętać trzeba o tym, że letnia kolonia może przybierać różne postacie. Jakie są więc najpopularniejsze tematyczne kolonie dla dzieci nad morzem?
Doskonałym pomysłem jest kolonia realizowana na sportowo. W czasie takiego obozu dzieci będą miały do wyboru różne zajęcia sportowe, podczas których nie tylko będą mogły miło spędzać czas na grach i zabawach, lecz również nauczyć się wielu przydatnych umiejętności, czyli np. pływania.
Inną ciekawą propozycją jest kolonia survivalowa. Jest to połączenie wypoczynku ze zdobywaniem przydatnych umiejętności natury militarnej i pozwalającej przetrwać w trudnych warunkach. Wiele dzieci ceni sobie tego typu zajęcia z powodu ich oryginalnego i bardzo interesującego charakteru, który trudno jest odtworzyć, spędzając wakacje w mieście.