Sportowe Wyzwanie


KOLONIE NAD MORZEM

Przygotuj się na intensywne sportowe doświadczenie dla Twojego dziecka! Nasze kolonie „Sportowe Wyzwanie” to prawdziwe WOW dla młodych entuzjastów aktywności fizycznej. Zachęcamy małych sportowców i miłośników dobrej zabawy do dołączenia do naszej niezwykłej przygody!

Co wyróżnia nasze Sportowe Wyzwanie? To nie tylko intensywne gry zespołowe, dynamiczne piesze wędrówki, i ekscytujące wycieczki rowerowe. To także okazja dla Twojego dziecka na rozwijanie umiejętności sportowych, zdobywanie nowych doświadczeń i kształtowanie zdrowej rywalizacji. Nasz program to prawdziwa uczta dla fanów sportowych emocji!

Pozwól swojemu dziecku zanurzyć się w świecie aktywności fizycznej, pełnym radości, uśmiechów i pozytywnej energii. Dołącz do nas już teraz i zobacz, jak Twoje dziecko staje się częścią tej unikalnej, sportowej przygody! 🌟🚴‍♂️🏆😊

TERMIN:

22.06. - 01.07.2024

KOSZT:

2700 zł

DLA KOGO:

Dzieci w wieku 8-12 lat

GDZIE:

GIM Ostrowo, Ostrowo

Koszt

Zgłoszenie do 31.03.2024 – 2.500,00 PLN / od osoby (dojazd autokarem z Warszawy) 
Zgłoszenie po 31.03.2024 – 2.700,00 PLN / od osoby (dojazd autokarem z Warszawy)

 

Warunkiem rezerwacji miejsca na turnusie jest przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata zaliczki wysokości 1500 zł.

Planowane elementy programu

Gry i zabawy na świeżym powietrzu

między innymi piłka nożna, siatkówka, badminton

Wycieczki rowerowe

po okolicznych leśnych szlakach rowerowych

Olimpiada sportowa

w duchu pozytywnej rywalizacji

Gra nocna

na tropie spadających gwiazd

Zabawy na plaży oraz pluskanie w morzu

pod bacznym okiem ratownika wodnego

Zajęcia kreatywne

jarmark cudów, plener malarski, odyseja umysłów i wiele innych!

Chrzest Posejdona

pasowanie na kolonistę

Piesze wędrówki po plaży i lesie

Gra terenowa

poszukiwanie zaginionej wyspy

Dzień przyjaźni

dzień doceniania siebie wzajemnie

Biegajka

gra podsumowująca całą kolonię

Atrakcje Specjalne

leba-256-1

Wycieczka na Farmę Alexa

Zrzut ekranu 2023-11-26 201259

Park linowy

20200910-GiM-Ostrowo-2020-015-730x485

Wycieczka rowerowa

Wycieczka do Jastrzębiej Góry

Zapewniamy

atrakcyjne zajęcia, w tym:

MIEJSCE

Ostrowo

ul. Obozowa 76, 84-105 Ostrowo

OŚRODEK

GIM Ostrowo

Świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu jest kolonia sportowa. Wiele dzieci marzy o tym, aby przeżyć wspaniałą przygodę poza domem, zorganizowany obóz nadaje się do tego idealnie. Można traktować go jako nagrodę za dobre wyniki w szkole. Na kolonii sportowej dziecko ma możliwość poznania wielu ciekawych osób, nauczenia się czegoś pożytecznego, doświadczenia szeregu pozytywnych emocji.

Czy warto wysłać dziecko na obóz sportowy?
Czas wolny od szkoły może zostać spożytkowany w bardzo kreatywny sposób. Idealnie sprawdzą się kolonie sportowe. Można liczyć na to, że jej organizatorzy zagwarantują uczestnikom szereg rozmaitych aktywności. Na miejscu czeka na wszystkich sportowe wyzwanie, które umożliwia sprawdzenie swoich umiejętności i poprawienie kondycji oraz gwarantuje świetną zabawę. Jak widać, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Będą gry terenowe, konkursy z nagrodami, krajoznawcze wycieczki. Przerwa w szkole to wspaniała okazja do aktywnego wypoczynku, który zapewniają obozy. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczeni pedagodzy i opiekunowie. Można liczyć na naukę poprzez zabawę, bez żadnej presji. Na dzieci czekają emocjonujące przygody. Wrócą one do domu z szeregiem cennych wspomnień, o których chętnie opowiedzą rówieśników i członkom rodziny.

Obóz sportowy to również okazja to usamodzielnienia się. Na kolonii sportowej dziecko może również znaleźć nowe pasje, hobby. Bardzo często dzieci wracają zainteresowane nowymi tematami, które mają w dużej mierze wpływ na ich przyszłe życie. Obozy tworzą idealne warunki do samorozwoju i samodoskonalenia. Jest to świetna inwestycja w przyszłość dziecka. Zawarte przyjaźnie mogą być pielęgnowane przez długi czas. Możliwe staje się także poznanie świata. Dzieci nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele ma on do zaoferowania. Samo zmienianie otoczenia staje się źródłem motywacji do działania i inspiracji. Poznawanie nowych zakątków poszerza horyzonty. Szkolne wycieczki nie są w stanie zapewnić tylu atrakcji, na które można liczyć w przypadku kolonii sportowych.