Sportowe Wyzwanie

KOLONIE NAD MORZEM

Chcesz aby Twoje dziecko przeżyło niesamowitą przygodę? Podczas kolonii spędziło dużo czasu na świeżym powietrzu? W gronie przyjaciół bawiło się w duchu dobrej rywalizacji? Te kolonie są właśnie dla niego.  Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci lubiące ruch na kolonie sportowe wyzwanie. Nie zabraknie gier zespołowych, pieszych wędrówek, wycieczek rowerowych czy zabaw w morzu! Do zobaczenia 😊

TERMIN:

05.07 - 15.07.2023

KOSZT:

2700 zł

DLA KOGO:

Dzieci w wieku 8-12 lat

GDZIE:

GIM Ostrowo, Ostrowo

Koszt

Zgłoszenie do 31.03.2023 – 2.500,00 PLN / od osoby 
Zgłoszenie po 31.03.2023 – 2.700,00 PLN / od osoby

 

Warunkiem rezerwacji miejsca na turnusie jest przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata zaliczki wysokości 1500 zł.

Planowane elementy programu

Gry i zabawy na świeżym powietrzu

między innymi piłka nożna, siatkówka, badminton

Wycieczki rowerowe

po okolicznych leśnych szlakach rowerowych

Olimpiada sportowa

w duchu pozytywnej rywalizacji

Gra nocna

na tropie spadających gwiazd

Zabawy na plaży oraz pluskanie w morzu

pod bacznym okiem ratownika wodnego

Zajęcia kreatywne

jarmark cudów, plener malarski, odyseja umysłów i wiele innych!

Chrzest Posejdona

pasowanie na kolonistę

Piesze wędrówki po plaży i lesie

Gra terenowa

poszukiwanie zaginionej wyspy

Dzień przyjaźni

dzień doceniania siebie wzajemnie

Biegajka

gra podsumowująca całą kolonię

Dodatkowe Atrakcje

Wycieczka do Trójmiasta

Wycieczka do Jastrzębiej Góry

Zapewniamy

atrakcyjne zajęcia, w tym:

MIEJSCE

Ostrowo

ul. Obozowa 76, 84-105 Ostrowo

OŚRODEK

GIM Ostrowo

Świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu jest kolonia sportowa. Wiele dzieci marzy o tym, aby przeżyć wspaniałą przygodę poza domem, zorganizowany obóz nadaje się do tego idealnie. Można traktować go jako nagrodę za dobre wyniki w szkole. Na kolonii sportowej dziecko ma możliwość poznania wielu ciekawych osób, nauczenia się czegoś pożytecznego, doświadczenia szeregu pozytywnych emocji.

Czy warto wysłać dziecko na obóz sportowy?
Czas wolny od szkoły może zostać spożytkowany w bardzo kreatywny sposób. Idealnie sprawdzą się kolonie sportowe. Można liczyć na to, że jej organizatorzy zagwarantują uczestnikom szereg rozmaitych aktywności. Na miejscu czeka na wszystkich sportowe wyzwanie, które umożliwia sprawdzenie swoich umiejętności i poprawienie kondycji oraz gwarantuje świetną zabawę. Jak widać, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Będą gry terenowe, konkursy z nagrodami, krajoznawcze wycieczki. Przerwa w szkole to wspaniała okazja do aktywnego wypoczynku, który zapewniają obozy. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczeni pedagodzy i opiekunowie. Można liczyć na naukę poprzez zabawę, bez żadnej presji. Na dzieci czekają emocjonujące przygody. Wrócą one do domu z szeregiem cennych wspomnień, o których chętnie opowiedzą rówieśników i członkom rodziny.

Obóz sportowy to również okazja to usamodzielnienia się. Na kolonii sportowej dziecko może również znaleźć nowe pasje, hobby. Bardzo często dzieci wracają zainteresowane nowymi tematami, które mają w dużej mierze wpływ na ich przyszłe życie. Obozy tworzą idealne warunki do samorozwoju i samodoskonalenia. Jest to świetna inwestycja w przyszłość dziecka. Zawarte przyjaźnie mogą być pielęgnowane przez długi czas. Możliwe staje się także poznanie świata. Dzieci nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele ma on do zaoferowania. Samo zmienianie otoczenia staje się źródłem motywacji do działania i inspiracji. Poznawanie nowych zakątków poszerza horyzonty. Szkolne wycieczki nie są w stanie zapewnić tylu atrakcji, na które można liczyć w przypadku kolonii sportowych.