TROPICIELE PRZYGÓD

To idealne kolonie dla dzieci żądnych wrażeń. Podczas tego tygodnia
uczestnicy odkryją w sobie ducha detektywistycznego, a oprócz tego
lepiej poznają otaczający ich świat. Nie zabraknie aktywności
sportowych oraz artystycznych. Dzieci poznają również sztukę
kamuflażu, a na koniec każdy przejdzie test na Tropiciela Przygód. To
będą wyjątkowe kolonie!

TERMIN:

27.06 - 04.07.2021

KOSZT:

1.450,00

DLA KOGO:

Dzieci w wieku 6-10 lat

GDZIE:

Cierszewo, www.cierszewo.com.pl

Koszt

Zgłoszenie do 31.03.2021 – 1.450,00 PLN / od osoby (dojazd
na miejsce we własnym zakresie)

Wyżywienie:

4 posiłki dziennie (śniadanie,
obiad, podwieczorek, kolacja)

Kadra/Bezpieczeństwo:

Wykwalifikowana kadra i najwyższa dbałość o bezpieczeństwo to dla nas priorytety.
Wszystkie turnusy zgłoszone są do Kuratorium Oświaty.
Współpracujący z nami wychowawcy sprawują opiekę nad dziećmi przez 24 godziny
na dobę.

Planowane elementy programu

Dużo aktywności fizycznej

W duchu pozytywnej rywalizacji

Odkryj w sobie Detektywa

poszukiwanie zaginionego skarbu

Sztuka kamuflarzu

test na Tropiciela Przygód

Zapewniamy

atrakcyjne zajęcia, w tym:

Choć daleko jeszcze do lata i wakacji, to jednak początek roku jest doskonałym momentem na to, aby zacząć planować wyjazdy dla dzieci. Wielu rodziców zastanawia się nad tym, czy dobrym pomysłem będzie kolonia nad morzem. Z jakimi korzyściami dla maluchów i rodziców wiąże się taki wyjazd?

Przyjaźnie na całe życie
Jaki jest najważniejszy powód, dla którego warto zdecydować się na wysłanie dziecka na obóz nad morzem? Jak się okazuje, jest to idealna okazja, aby dzieciaki świetnie spędziły czas, lecz przede wszystkim poznawały swoich rówieśników i nawiązywały nowe znajomości. Z racji tego, że dzieci biorąc udział w wielu aktywnościach i ciekawych zajęciach, możliwe jest wytworzenie się między nimi silnych więzi, często na całe życie.
Oczywiście wyjazd na letnią kolonię to również możliwość znacznego rozwinięcia się dziecka. Maluch może nauczy się asertywności, zyska pewność siebie, a także otwartość na drugiego człowieka. Poznawanie świata bez udziału rodziców sprawia, że dziecko znacznie lepiej i szybciej rozwija swoje zdolności interpersonalne.

Atrakcyjne zajęcia
Kluczową sprawą podczas wybierania letniego obozu jest to, aby dziecko się na nim nie nudziło i żeby spędzało czas w atrakcyjny sposób. Z tego też powodu pamiętać trzeba o tym, że letnia kolonia może przybierać różne postacie. Jakie są więc najpopularniejsze tematyczne kolonie dla dzieci nad morzem?
Doskonałym pomysłem jest kolonia realizowana na sportowo. W czasie takiego obozu dzieci będą miały do wyboru różne zajęcia sportowe, podczas których nie tylko będą mogły miło spędzać czas na grach i zabawach, lecz również nauczyć się wielu przydatnych umiejętności, czyli np. pływania.
Inną ciekawą propozycją jest kolonia survivalowa. Jest to połączenie wypoczynku ze zdobywaniem przydatnych umiejętności natury militarnej i pozwalającej przetrwać w trudnych warunkach. Wiele dzieci ceni sobie tego typu zajęcia z powodu ich oryginalnego i bardzo interesującego charakteru, który trudno jest odtworzyć, spędzając wakacje w mieście.