W 7 Dni Dookoła Świata


KOLONIE BLISKO WARSZAWY

Czy marzysz o niezapomnianych wakacjach dla swojego dziecka? Pragniesz, aby wróciło pełne uśmiechu i z doświadczeniem, które na zawsze pozostanie w jego sercu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Nasze kolonie to podróż po siedmiu kontynentach w zaledwie 7 dni! 🚀

To wyjątkowa oferta skierowana do małych podróżników, którzy kochają odkrywanie świata. Inspiracją dla naszych wyjazdów był Fileas Fogg, ale my mamy zamiar ustanowić nowy rekord! Każdy dzień to nowa przygoda, inny kontynent do odkrycia, a uczestnicy będą mieli okazję spróbować różnych aktywności – od sportowych po artystyczne.

Wędrując po przygodowym szlaku, nasze dzieci poznają tajemnice różnych kultur i zwyczajów. A to nie koniec! Czekają je niezapomniane chwile relaksu w dworkowym SPA oraz pełna energii zabaw na świeżym powietrzu, ogniska z pieczonymi kiełbaskami, gry zespołowe i zajęcia kreatywne.

W Dworku Miód Lawenda czeka na małych odkrywców mnóstwo atrakcji związanych z różnymi zakątkami świata. Gwarantujemy tydzień pełen wyzwań, radości i niezapomnianych wrażeń! 🌟🎉 Niech Twoje dziecko zanurzy się w świat przygody, rozwijając się podczas niezapomnianych wakacji! 💪😊

TERMIN:

04 - 10.08.2024

KOSZT:

2150 zł

DLA KOGO:

Dzieci w wieku 6-10 lat

GDZIE:

OŚRODEK REKREACYJNO - WYPOCZYNKOWY MIÓD LAWENDA

Koszt

Zgłoszenie do 31.03.2024 – 1.950,00 PLN / od osoby (dojazd we własnym zakresie)
Zgłoszenie po 31.03.2024 – 2.150,00 PLN / od osoby (dojazd we własnym zakresie)

Warunkiem rezerwacji miejsca na turnusie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata zaliczki  wysokości 1500 zł.

Planowane elementy programu

Wizyta w Europie

podróż do Włoch i tworzenie masek weneckich oraz wielka sztuka teatralna

Olimpiada sportowa

W duchu pozytywnej rywalizacji

Gra nocna

na tropie spadających gwiazd

Wizyta w Afryce

stworzenie instrumentów, gra, tańce i śpiewy

Wizyta w Ameryce

śladami gwiazd Hollywood

Wielki Test Podróżniczy

sprawdzenie zdobytej wiedzy

Dyskoteka

Wizyta w Azji

między innymi Japońska sztuka origami

Gra terenowa

podróż dookoła świata z Fileasem Foggiem

Ognisko

wieczór opowieści

Piesze wędrówki

Wizyta na Biegunie

Stacja badawcza

Atrakcje Specjalne

Kolonijne SPA

Wycieczka do Centrum Promocji Drewna JATA

Warsztaty bębniarskie

Zapewniamy

atrakcyjne zajęcia, w tym:

MIEJSCE

Miód Lawenda

Biardy 40, 21-400 Łuków

OŚRODEK

Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Miód Lawenda

Choć daleko jeszcze do lata i wakacji, to jednak początek roku jest doskonałym momentem na to, aby zacząć planować wyjazdy dla dzieci. Wielu rodziców zastanawia się nad tym, czy dobrym pomysłem będzie kolonia nad morzem. Z jakimi korzyściami dla maluchów i rodziców wiąże się taki wyjazd?

Przyjaźnie na całe życie
Jaki jest najważniejszy powód, dla którego warto zdecydować się na wysłanie dziecka na obóz nad morzem? Jak się okazuje, jest to idealna okazja, aby dzieciaki świetnie spędziły czas, lecz przede wszystkim poznawały swoich rówieśników i nawiązywały nowe znajomości. Z racji tego, że dzieci biorąc udział w wielu aktywnościach i ciekawych zajęciach, możliwe jest wytworzenie się między nimi silnych więzi, często na całe życie.
Oczywiście wyjazd na letnią kolonię to również możliwość znacznego rozwinięcia się dziecka. Maluch może nauczy się asertywności, zyska pewność siebie, a także otwartość na drugiego człowieka. Poznawanie świata bez udziału rodziców sprawia, że dziecko znacznie lepiej i szybciej rozwija swoje zdolności interpersonalne.

Atrakcyjne zajęcia
Kluczową sprawą podczas wybierania letniego obozu jest to, aby dziecko się na nim nie nudziło i żeby spędzało czas w atrakcyjny sposób. Z tego też powodu pamiętać trzeba o tym, że letnia kolonia może przybierać różne postacie. Jakie są więc najpopularniejsze tematyczne kolonie dla dzieci nad morzem?
Doskonałym pomysłem jest kolonia realizowana na sportowo. W czasie takiego obozu dzieci będą miały do wyboru różne zajęcia sportowe, podczas których nie tylko będą mogły miło spędzać czas na grach i zabawach, lecz również nauczyć się wielu przydatnych umiejętności, czyli np. pływania.
Inną ciekawą propozycją jest kolonia survivalowa. Jest to połączenie wypoczynku ze zdobywaniem przydatnych umiejętności natury militarnej i pozwalającej przetrwać w trudnych warunkach. Wiele dzieci ceni sobie tego typu zajęcia z powodu ich oryginalnego i bardzo interesującego charakteru, który trudno jest odtworzyć, spędzając wakacje w mieście.