W 7 DNI DOOKOŁA ŚWIATA

To oferta dla dzieci, które uwielbiają podróże i są ciekawe
świata. Fileasowi Fogowi zajęło to 80 dni, koloniści pobiją jego
rekord i dokonają tego w 7 dni. Każdy dzień poświęcony będzie
innemu kontynentowi. W Cierszewie na wszystkie dzieci czekać
będzie wiele atrakcji związanych z różnymi kulturami i zakątkami
świata. Będzie to tydzień pełen wyzwań i aktywnych zajęć.

TERMIN:

4.07 - 11.07.2021

DLA KOGO:

Dzieci w wieku 6-10 lat

GDZIE:

Cierszewo

Informacje​

Zgłoszenie do 31.03.2021
(dojazd na miejsce we własnym zakresie)

Wyżywienie:

4 posiłki dziennie (śniadanie,
obiad, podwieczorek, kolacja)

Kadra/Bezpieczeństwo:

Wykwalifikowana kadra i najwyższa dbałość o bezpieczeństwo to dla nas priorytety.
Wszystkie turnusy zgłoszone są do Kuratorium Oświaty.
Współpracujący z nami wychowawcy sprawują opiekę nad dziećmi przez 24 godziny
na dobę.

Planowane elementy programu

Wiele wyzwań i aktywnych zajęć

Podróż dookoła świata

Każdy dzień będzie poświęcony innemu kontynentowi

Poznanie różnych kultur i zakątków świata

będzie wiele atrakcji związanych z różnymi kulturami i zakątkami świata.

Zapewniamy

atrakcyjne zajęcia, w tym:

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami, dlatego coraz więcej rodziców szuka kolonii dla swoich pociech. Rynek ofert wakacyjnych stale się poszerza i daje ogromne możliwości dopasowania wyjazdu do potrzeb każdego malucha. Oferowane są kolonie tematyczne dla dzieci i nie tylko. Oferta jest szeroka, dlatego każdy rodzic dobierze coś idealnego dla swojej pociechy.

Kolonie dla dzieci – na co zwracać uwagę podczas ich wyboru?

Wybór właściwej kolonii bądź obozu dla dziecka to bardzo ważna decyzja. Wymaga ona nie tylko uwagi, ale też dokładnego zapoznania się z ofertą. Bardzo ważne jest określenie preferencji dziecka. Dostosowanie obozu do jego zainteresowań będzie zdecydowanie strzałem w dziesiątkę. W Polsce organizowane są różnego rodzaju kolonie tematyczne. Prawdopodobnie wiele z nich przypadnie do gustu naszemu dziecku. Istotną kwestią jest wybranie uznanej firmy. Przedsiębiorstwo organizujące obozy dla dzieci musi mieć dobre referencje i posiadać właściwe certyfikaty. Kolejną ważną kwestią jest sprawdzenie miejsca pobytu i zwrócenie uwagi na program oraz na kadrę opiekuńczą. Ostatnią istotną sprawą jest uwzględnienie kosztów.

Jakie obozy dla dzieci są popularne?

Coraz chętniej wybierane są kolonie związane z przyrodą. Pociechy uczą się na nich ochrony środowiska i poznawania różnorodności przyrody. Co istotne, biorą udział w obserwacjach i badaniach przyrodniczych. Uczą się także tego, w jaki sposób dbać o naturę. Niemałą popularnością cieszą się też kolonie artystyczne. Są one idealne dla dzieci interesujących się sztuką. Warto też wspomnieć o koloniach technologicznych. To zdecydowanie strzał w dziesiątkę dla pociech zainteresowanych nowymi technologiami czy informatyką. Podczas takiego obozu dzieci uczą się projektowania gier czy projektowania. Takie umiejętności mogą przydać się w życiu dorosłym. Kolonie nad morzem czy w górach to zdecydowanie najbardziej klasyczna opcja, która nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci na takim obozie świetnie spędzą czas, głównie na świeżym powietrzu. Będą też uprawiać sport i nie tylko.