WYSPA BAŚNI I BAJEK

To będzie 10 dni pełne wrażeń! Wyspa Dzieci zaprasza na prawdziwą, morską przygodę. Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, a dodatkowo piasek i woda to Twoje żywioły to znak, że ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie. Nie zabraknie morskich opowieści, zajęć kreatywnych, a przede wszystkim zabawy na świeżym powietrzu. To będą wyjątkowe kolonie!

TERMIN:

25.07 - 01.08.2021

DLA KOGO:

Dzieci w wieku 6-10 lat

GDZIE:

Cierszewo

Informacje​

Zgłoszenie do 31.03.2021
(dojazd na miejsce we własnym zakresie)

Wyżywienie:

4 posiłki dziennie (śniadanie,
obiad, podwieczorek, kolacja)

Kadra/Bezpieczeństwo:

Wykwalifikowana kadra i najwyższa dbałość o bezpieczeństwo to dla nas priorytety.
Wszystkie turnusy zgłoszone są do Kuratorium Oświaty.
Współpracujący z nami wychowawcy sprawują opiekę nad dziećmi przez 24 godziny
na dobę.

Planowane elementy programu

Gry i zabawy zespołowe

Turniej Rycerski

W duchu pozytywnej rywalizacji

Zapewniamy

atrakcyjne zajęcia, w tym:

Podczas wakacji często organizowane są różnego typu kolonie wakacyjne. Są one uwielbiane przez dzieci. Także rodzice lubią wysyłać swoje dzieci na obóz, gdyż dzięki temu mogą nieco odpocząć. Bardzo istotne jest to, żeby kolonia była dopasowana do zainteresowań dziecka. Dzięki temu pociecha nie będzie się na niej nudziła i z chęcią wróci na kolejne kolonie.

Wybranie kolonii dla dziecka

Przed podjęciem ostatecznej decyzji dotyczącej wyboru kolonii najlepiej będzie skonsultować się z pociechą i poznać jej opinie. W ten sposób uzyska się pewność, iż dziecko będzie zadowolone z wyboru i z przyjemnością weźmie udział w zajęciach. Jeżeli celem są kolonie tematyczne, warto przede wszystkim wybierać renomowane firmy. Trzeba też kierować się preferencjami dziecka. Ważną kwestią jest sprawdzenie miejsca pobytu i programu. Rodzice powinni też zwracać uwagę na koszty. Okazuje się, że lista najpopularniejszych kolonii dla pociech może różnić się w zależności od regionu, preferencji oraz zainteresować dzieci. Do tego dolicza się też trendy w konkretnym sezonie.

Najpopularniejsze kolonie dla dzieci

Zdecydowanie największą popularnością cieszą się obecnie kolonie sportowe. Pociechy na takich koloniach mogą rozwijać swoje umiejętności w danych dyscyplinach, na przykład piłce nożnej, tenisie, koszykówce, pływaniu itd. Popularne są też kolonie językowe. To świetna okazja do nauki języka obcego w naturalnym środowisku. Pociechy na takich koloniach spędzają czas w międzynarodowych grupach rówieśników. Uczą się języka przez cały dzień i biorą udział w zajęciach dodatkowych czy wycieczkach. Taki program sprzyja szybszemu opanowaniu języka, co z pewnością przyda się w szkole i w życiu dorosłym. Istnieją też inne typy kolonii dla dzieci. Wybór jest ogromny, dlatego każdy rodzic wybierze coś idealnego dla swojej pociechy. Dzięki takim obozom dziecko będzie miało wspaniałe wspomnienia. Pobyt na kolonii to niezapomniane wakacyjne przeżycie. Nierzadko wspomnienia towarzyszą dziecku przez całe życie.