Ale Jazda!

ZIMOWISKO Z NARTAMI

Komu marzą się ferie w prawdziwie zimowej aurze? W te ferie będziemy szukać śniegu w… Górach Świętokrzyskich! „Ale jazda! Zimowisko z nartami” to propozycja dla dzieci, które zaczynają przygodę z nauką jazdy na nartach, bądź już miały okazję jeździć, ale są początkujące. Nie zabraknie zabaw na świeżym powietrzu, ogniska z pieczonymi kiełbaskami okraszonego opowieściami legend świętokrzyskich

TERMIN:

19.02 – 24.02.2023 r.

KOSZT:

2650 zł

DLA KOGO:

Dzieci w wieku 8-12 lat

GDZIE:

OW Jodełka, Św Katarzyna

Koszt

Aktualnie trwa promocja dla przyjaciół! Zapisz swoje dziecko wraz z kolegą/ koleżanką, a każdy z Was dostanie 200 zł zniżki

Cena promocyjna wynosi 2.450,00 PLN (dojazd autokarem spod Warszawy). Skontaktuj się z nami w celu aktywacji promocji 🙂

Cena regularna to 2.650,00 PLN / od osoby (dojazd autokarem spod Warszawy)

Warunkiem rezerwacji miejsca na turnusie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata zaliczki wysokości 1500 zł.

Planowane elementy programu

3 dni nauki jazdy na nartach

pod bacznym okiem wykwalifikowanych instruktorów

Ognisko

wieczór opowieści i
legend świętokrzyskich

Mini ZOO

wraz z możliwością karmienia zwierząt i ich lepszego poznania

Zajęcia kreatywne

między innymi tworzenie unikatowych skarbów

Gra terenowa

bronimy zamkowych murów

Dyskoteka

zbójnicka potańcówka

Wieczór gier planszowych

Kolonijne kino

wieczór filmowy

Piesze wędrówki

poznawanie okolicznej flory i fauny

Dodatkowe Atrakcje

Nauka jazdy na nartach

Zajęcia edukacyjne w Muzeum Minerałów i Skamieniałości

Wycieczka piesza do Świętokrzyskiego Parku Narodowego

Zapewniamy

atrakcyjne zajęcia, w tym:

MIEJSCE

Święta Katarzyna

ul. Kielecka 3, 26-010 Święta Katarzyna

OŚRODEK WCZASOWY

Ośrodek Wypoczynkowy Jodełka

Obóz zimowy to doskonały pomysł na wypoczynek dla dziecka podczas ferii. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej, a także zapoznać z atrakcyjną ofertą zimowisk w różnych wariantach.

Oferta obozów
W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć najciekawsze zimowiska dla swoich dzieci i młodzieży. Obozy są zróżnicowane pod względem tematycznym, dlatego doskonale sprawdzą się wśród osób o różnych preferencjach oraz potrzebach. Do wyboru dostępne są zarówno obozy rekreacyjne, umożliwiające wypoczynek, jak i aktywne zimowiska, podczas których dziecko na pewno nie będzie się nudziło. Wśród polecanych obozów można wymienić na przykład zimowisko z nartami lub snowboardowe. Dzięki wzięciu udziału w takim obozie dziecko na pewno udoskonali swoją jazdę na nartach i na snowboardzie. Wśród głównych zalet oferowanych obozów można wskazać również ich atrakcyjne lokalizacje.

Wysoka jakość
Oferujemy obozy zimowe najwyższej klasy, podczas których Państwa dzieci na pewno będą zadowolone. Zimowe obozy narciarskie przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Profesjonalni instruktorzy zadbają o to, aby każdy uczestnik obozu udoskonalił swoje umiejętności w jeździe, a także przyjemnie spędził czas ferii. Natomiast jeśli dziecko nie jest przekonane do wyboru aktywnego obozu zimowego to z powodzeniem może zdecydować się na inną formę atrakcji. Obóz zimowy dostępny jest również w wersjach związanych z zainteresowaniami dziecka. Można wziąć udział w zimowisku, które rozwija talenty dzieci, na przykład aktorskim lub fotograficznym. Na pewno będzie to fantastyczna forma rozrywki dla Państwa dzieci i młodzieży.

Profesjonalna organizacja
Organizacja obozów przebiega w sposób w pełni profesjonalny, aby Państwa dzieci czuły się komfortowo na wyjeździe. Dlatego każde zimowisko ma program dostosowany do dzieci, który obejmuje szereg atrakcji. Dodatkowo podczas organizacji zimowiska szczególny nacisk stawiany jest na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Do wyboru mają Państwo obozy organizowane w wielu różnych miejscowościach, które różnią się między sobą zakresem tematycznym. W celu wybrania odpowiedniego zimowiska dla swojego dziecka warto skorzystać z wyszukiwarki.