Dmuchańce – rozwój i dobra zabawa

BLOG O KOLONIACH I OBOZACH

 1. Wstęp – startujemy z nowym projektem – Wyspa Dmuchańców 
 2. Co to są dmuchańce? (Kilka słów o bezpieczeństwie).
 3. Dlaczego warto zdecydować się na taką atrakcję?
  • Czysta, dziecięca radość.
  • Rozwój fizyczny.
  • Rozwój społeczny.
 1. Na jakie okazje można je wynająć?
 2. Zakończenie – podsumowanie artykułu.  Pamiętaj – w każdym z nas drzemie dziecko!

Wstęp – startujemy z nowym projektem – Wyspa Dmuchańców 

Słońce, radość, podskoki, zabawa… te i inne skojarzenia towarzyszą dmuchanym atrakcjom, które dzieci wprost uwielbiają! Oprócz oczywistych korzyści płynących z tej rozrywki, jakimi są dziecięce uśmiechy, warto mieć na uwadze, że zabawa na dmuchańcach to nie „tylko” frajda, ale i rozwój kompetencji fizycznych oraz społecznych. Wyspa Dzieci chce nieść radość, stąd pomysł aby stworzyć nową markę Wyspę Dmuchańców! 😀 

Dmuchańce uwielbiane są przez wszystkich. Idealne dla najmłodszych, starszych dzieci, młodzieży i nawet dorosłych. Dmuchane zjeżdżalnie to dobru wybór na każdą okazję aby bawić się z dziećmi w jednym miejscu.

W naszej ofercie znajdują się dmuchane zjeżdżalniei skakaniec ZOO. Każda z tych atrakcji zapewnia niezapomniane wrażenia więc nie może ich zabraknąć na twojej imprezie.

Co to są dmuchańce? (Kilka słów o bezpieczeństwie)

A teraz kilka słów o samych dmuchańcach. Czym one właściwie są? Otóż dmuchańce to urządzenia rekreacyjne wyprodukowane z mocnej i masywnej plandeki PVC. Decydując się na taką atrakcję warto sprawdzić czy firma wynajmująca ma dokumentację potwierdzającą dobrą jakość techniczną asortymentu – wspaniała zabawa musi być przede wszystkim bezpieczna. 

Wynajem dmuchańców ( np. takich jak: dmuchane zamki, zjeżdżalnie dmuchane) idealnie sprawdzi się na imprezę plenerową, imprezy szkolne, imprezy firmowe, pikniki rodzinne, przyjęcia okolicznościowe, festyny. To doskonała opcja do zabawy na świeżym powietrzu dla maluchów.

Dlaczego warto zdecydować się na taką atrakcję?

Czysta, dziecięca radość

Dlaczego warto wynająć dmuchańce na imprezę? Najważniejszy powód podpowiedzą Wam same pociechy. 😊 Zapytajcie je co sądzą o tym pomyśle, a w odpowiedzi niewątpliwie uzyskacie piski i podskoki ze szczęścia! I to jest właśnie argument numer 1, czyli beztroska radość dziecka. Wynajem dmuchańca, malowanie twarzy na przyjęcie urodzinowe dla dzieci to zapewne spełnienie ich marzeń. Ale to niejedyny powód!

Rozwój fizyczny

Podczas zabawy na dmuchańcach dzieci bardzo dużo się ruszają – i świetnie! Współcześnie młodzi ludzie dużo czasu spędzają przed urządzeniami elektronicznymi, dlatego należy jak najczęściej organizować im aktywny wypoczynek. Odpowiednia ilość ruchu jest niezbędna dla właściwego rozwoju fizycznego. Wynajem dmuchańców gwarantuje nam zabawę na świeżym powietrzu przez cały dzień.

Rozwój społeczny

Kolejną korzyścią jest także (i to może się okazać dla niektórych małą niespodzianką) rozwój kompetencji społecznych. Podczas zabawy na dmuchańcu odbywa się wiele interakcji między uczestnikami. Należy zaczekać, aż ktoś wejdzie po szczebelkach, a może komuś ustąpić, ponieważ wspina się dużo szybciej? Kto nie słyszał: „patrzcie jak zjeżdżam!” – te i inne elementy korzystania z atrakcji sprawiają, że dzieci komunikują się ze sobą i następuje tworzenie wzajemnych relacji. 

Na jakie okazje można je wynająć?

Dmuchaniec – duża rzecz, niekoniecznie na duże uroczystości! Dmuchane atrakcje często kojarzą się z festynami, świętami miasta czy piknikami. I słusznie, ponieważ tej maszyny radości nie może na nich zabraknąć! Pamiętajmy jednak, że rodzaj atrakcji należy dostosować do uroczystości i taki dmuchaniec może stanowić fantastyczną rozrywkę nawet na urodzinach. Coraz częściej dmuchańce pojawiają się na weselach, chrzcinach, komuniach czy imprezach firmowych. Należy mieć na uwadze, że ogranicza nas tylko wyobraźnia, także śmiało można zapytać o ich wynajem nawet na niedzielne popołudnie lub inne ważne dla Was i dla Waszych dzieci wydarzenia. 🙂 Jako Wyspa Dzieci planujemy aby jedną z atrakcji kolonijnych były właśnie dmuchańce. Kolonie letnie to czas świetnej zabawy dlatego tam gdzie tylko będzie to możliwe dmuchańce Wyspy Dzieci pojawią się jako jedna z atrakcji wyjazdu .

Zakończenie – podsumowanie artykułu.  Pamiętaj – w każdym z nas drzemie dziecko!

W każdym z nas drzemie dziecko. Warto od czasu do czasu sobie o tym przypomnieć, między innymi dzięki dmuchanym atrakcjom. Jest wiele urządzeń o bardzo dużej wytrzymałości, także kto powiedział, że to zabawa wyłącznie dla dzieci? Dorosłym również przyda się zastrzyk pozytywnej energii płynącej z aktywnego wypoczynku. Dmuchana zjeżdżalnia czy dmuchaniec do skakania to także doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu z najbliższymi. 

Zapraszamy do naszej oferty po wynajem dmuchańców ( dmuchańce warszawa) a także do stałej współpracy. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i pełno uśmiechów na twarzach dzieci.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Social Media

Social Media

O NAS

Zobacz galerię

Najpopularniejsze wpisy

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz Newsletter

Zero spamu, tylko informacje o naszych nowych koloniach.

Kategorie